logo unie

 
 

AKTUALITY

Aktualita tohoto týdne: Již tuto sobotu 1.6. se bude v Železném Brodě konat Dětský den. Zveme všechny na fotbalový stadion, kde si užijeme spoustu zábavy. Začátek ve 13:00.

Do naší fotogalerie jsme doplnily fotografie z posledních akcí pořádaných na Železnobrodsku. Velikonoční workshop a Jarní setkání. 

Místní akční plán Železnobrodsko II přímo navazuje na Místní akční plán Železnobrodsko I. Na těchto stránkách Vás budeme během realizace projektu informovat o veškerém dění. V kalendáři najdete všechny akce projektu, včetně akcí školských zařízení zapojených do projektu. V Inspiromatu najdete odkazy související se zaměřením projektu, v knihovně je seznam knih, které jsou k dispozici všem pracovníkům vzdělávacích zařízení zapojených do projektu. Veškeré výstupy projektu pak budou ve složce Dokumety na webu a hodnotící zprávy z uskutečněných akcí pak najdete v sekci Formuláře ke stažení naleznete vždy aktuální potřebné formuláře k vyplnění.. Složka Formy spolupráce obsahuje seznam škol zapojených do projektu. První tiskové zprávy budou postupně přidávány od ledna 2019, kdy zahájíme realizaci implementačních aktivit. Do složky Foto budeme postupně přidávat fotografie i videa z uskutečněných akcí.

 

CO JE MAP?

MAP = místní akční plán vzdělávání správního obvodu obce s rozšířenou působností. Je prioritně zaměřen na rozvoj kvalitního a inkluzivního vzdělávání dětí a žáků do 15 let a zahrnuje oblasti včasné péče, předškolního, základního a neformálního vzdělávání.
Jedná se o soubor aktivit, které povedou k dalšímu zvyšování kvality vzdělávání v daném území. Mezi základní činnosti patří sdílení dobrých praxí, jejich zavádění na dalších školách a co nejširší spolupráce při jejich uplatňování ... více informací najdete ZDE

map zeleznobrosko

MAS Achát z.s.
Sídlo:
Jenišovice 67, 468 33 Jenišovice
Kancelář:
Jenišovice 180, 468 33 Jenišovice
(budova ZŠ, vstup zadním vchodem)
Email: map-zeleznobrodsko@seznam.cz
Tel: Květa Lakatošová +420 605 268 688