S NÁMI TO JDE!

Přihláška za člena MAS Achát je ke stažení níže. Vyplněnou přihlášku prosím zašlete na adresu: MAS Achát, Jenišovice 180, 468 33 Jenišovice. Děkujeme.

Přihláška do MAS Achát

Podmínky pro přistoupení novým členům do MAS Achát z.s.

Členem spolku se může stát fyzická osoba starší 18 let, která se ztotožňuje s cíli spolku a má v jeho území trvalé bydliště nebo právnická osoba, která se ztotožňuje s cíli spolku a v jeho území sídlí nebo prokazatelně působí.

Členství vzniká po schválení valnou hromadou spolku a zaplacení členského příspěvku. O členství lze hlasovat po minimálně šesti měsících od registrace žádosti o členství. Právnickou osobu zastupuje její statutární zástupce či osoba pověřená plnou mocí, která není začleněna do jiné zájmové skupiny.

Práva členů

• být informován o programu a akcích spolku
  • uplatňovat svůj názor a připomínky k činnosti a k hospodaření spolku
  • využívat výhody poskytované spolkem