poslední měsíc únor 2018 Následující měsíc
week 9 26 27 28

Fotogalerie na Rajče.net

Přihláška

Přihláška za člena MAS Achát je ke stažení níže. Vyplněnou přihlášku prosím zašlete na adresu:MAS Achát, Jenišovice 180, 468 33 Jenišovice. Děkujeme.

Podmínky pro přistoupení novým členům do MAS Achát z.s.

Členem spolku se může stát fyzická osoba starší 18 let, která se ztotožňuje s cíli spolku a má v jeho území trvalé bydliště nebo právnická osoba, která se ztotožňuje s cíli spolku a v jeho území sídlí nebo prokazatelně působí.

Členství vzniká po schválení valnou hromadou spolku a zaplacení členského příspěvku. O členství lze hlasovat po minimálně šesti měsících od registrace žádosti o členství. Právnickou osobu zastupuje její statutární zástupce či osoba pověřená plnou mocí, která není začleněna do jiné zájmové skupiny.

Práva členů

• být informován o programu a akcích spolku
  • uplatňovat svůj názor a připomínky k činnosti a k hospodaření spolku
  • využívat výhody poskytované spolkem